Jullie zijn lief, maar zo tussen Kerst en Oud en Nieuw mis ik Arnold.
Mic's Live Bijna Top 200.
001 Secret Chiefs 3 @ Worm , 04-10-2008
002 Slayer @ The Unholy Alliance 3 , HMH , 07-11-2008
003 Junior Brown @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 06-12-2008
004 The Mars Volta @ North Sea Jazz , Ahoy , 13-07-2008
005 Midnight Juggernauts @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
006 Butthole Surfers @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 07-12-2008
007 Current 93 @ Roadburn , 013 , 20-04-2008
008 The National @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
009 Steve Reich @ De Doelen , 24-09-2008
010 Gravetemple @ Worm , 07-07-2008
011 Goldfrapp @ Motel Mozaique , Schouwburg , 12-04-2008
012 Zu @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
013 Year of no Light @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
014 Signal @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
015 Fleet Foxes @ Crossing Border , NTG , 21-11-2008
016 Elbow @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
017 Fuck Buttons @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
018 Battles @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
019 Queen & Paul Rodgers @ Ahoy , 07-10-2008
020 Bowerbirds @ Rotown , 17-09-2008
021 Mark Stewart & The Maffia @ Paard , 19-06-2008
022 Adem @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
023 Asva @ Worm , 07-07-2008
024 Audiotransparent @ LVR Sleep well party , Ekko , 23-11-2008
025 Fennesz @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 06-12-2008
026 Torche @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
027 Holy Fuck @ Motel Mozaique , Rotown , 11-04-2008
028 Motorpsycho @ Watt , 20-10-2008
029 Venus Flytrap @ Hedon , 02-05-2008
030 Six Organs of Admittance @ Ekko , 12-05-2008
031 The Kills @ Melkweg , 22-03-2008
032 Holy Fuck @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
033 Blood Red Shoes @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
034 Baroness @ 013 , 26-01-2008
035 Melvins & Jamie Cameron @ IFR , Oude Luxor , 28-01-2008
036 British Sea Power @ Rotown , 16-02-2008
037 Hot Chip @ Paradiso , 13-03-2008
038 Venus Flytrap @ Melkweg , 22-03-2008
039 Friska Viljor @ Rotown , 29-03-2008
040 dEUS @ Motel Mozaique , Off Corso , 11-04-2008
041 Isis @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
042 Earthless @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
043 Cult of Luna @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
044 Acid Mothers Guru @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
045 Stars of the Lid @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
046 Polvo @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
047 Alexander McKenzie & the Underpaid @ Waterfront , 16-06-2008
048 Blood Red Shoes @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
049 Devotchka @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
050 Harvey Milk @ Worm , 10-07-2008
051 Toon Roos Quartet @ North Sea Jazz , Ahoy , 12-07-2008
052 Acoustic Ladyland @ North Sea Jazz , Ahoy , 12-07-2008
053 Bong Ra @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
054 DJ Polyeste @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
055 Quiet Village @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
056 Yeasayer @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
057 2562 @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
058 Ellen Allien @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
059 Freaky Age @ Rotown , 11-09-2008
060 Z'ev @ ZXZW , Synagoge , 14-09-2008
061 Shearwater @ Crossing Border , NTG , 21-11-2008
062 Chad Vangaalen & Women @ Crossing Border , Koninklijke Schouwburg , 21-11-02008
063 Melvins 1983 @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
064 The Dirtbombs @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
065 The Locust @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
066 Mastodon @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 06-12-2008
067 Fantomas @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 07-12-2008
068 Farmers Market @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 07-12-2008
069 Melvins @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 07-12-2008
070 The National @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
071 British Sea Power @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
072 Melvins & Keji Haino & Jamie Cameron @ IFR , Oude Luxor , 30-01-2008
073 Pita @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
074 Menomena @ Rotown , 15-03-2008
075 Alela Diane @ Motel Mozaique , Schouwburg , 11-04-2008
076 Trentemoller (live) @ Motel Mozaique , Off Corso , 11-04-2008
077 Wire @ Hedon , 02-05-2008
078 Animal Collective @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
079 Envy @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
080 Neon Neon @ Rotown , 03-07-2008
081 Friska Viljor @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
082 Triggerfinger @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
083 Christian Prommers Drumlesson @ North Sea Jazz , Ahoy , 12-07-2008
084 Maja Raktje & Jaap Blonk @ North Sea Jazz , Ahoy , 13-07-2008
085 The Flaming Lips @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
086 Black Sun Empire @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
087 Bart Skills @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
088 Bodies of Water @ Rotown , 16-10-2008
089 The Wedding Present @ Rotown , 06-11-2008
090 Mastodon @ The Unholy Alliance 3 , HMH , 07-11-2008
091 The Moi Non Plus @ Crossing Border , De Illusie , 21-11-2008
092 Tweak Bird @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
093 The Black Angels @ Paradiso , 11-12-2008
094 Varèse, Teruggi e.a. @ Acousmonium Festival , Koninklijk Conservatorium , 12-12-2008
095 Kylesa @ 013 , 26-01-2008
096 Leafcutter John @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
097 Blood of the sun @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
098 Black shape of Nexus @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
099 Zone six @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
100 Jesu @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
101 The Heads @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
102 Wolves in the Throne Room @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
103 Enslaved @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
104 Kongh @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
105 Hush Arbors @ Roadburn , 013 , 20-04-2008
106 Constantines @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
107 Dinosaur Jr. @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
108 Explosions in the sky @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
109 Phosphorescent @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
110 Four Tet @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
111 Okkervil River @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
112 Iron and Wine @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
113 Trail of the Dead @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 17-05-2008
114 Broken Social Scene @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
115 Raekwon ft. Ghostface Killah @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
116 Harry Merry & The Must @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
117 Stoma @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
118 Toxocara @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
119 O'Death @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
120 Finn Peters @ North Sea Jazz , Ahoy , 12-07-2008
121 Zappa plays Zappa @ North Sea Jazz , Ahoy , 13-07-2008
122 Joe Jackson @ North Sea Jazz , Ahoy , 13-07-2008
123 Triggerfinger @ Lowlands , Walibi , 15-08-2008
124 Tunng @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
125 Iron and Wine @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
126 Sex Pistols @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
127 Deformer @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
128 Andy C & MC GQ @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
129 Crystal Castles @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
130 Iggy & The Stooges @ Watt , 02-09-2008
131 Temperatures @ ZXZW , Paradox , 14-09-2008
132 Pelican @ ZXZW , Nwe Vorst , 14-09-2008
133 Jeremy Jay @ ZXZW , Cul de Sac , 14-09-2008
134 Torche @ ZXZW , Extase , 14-09-2008
135 Tom Brosseau @ Rotown , 17-09-2008
136 Section 25 feat. Peter Hook @ Groene Engel , 08-10-2008
137 Port O'Brien @ Rotown , 14-10-2008
138 Amon Amarth @ The Unholy Alliance 3 , HMH , 07-11-2008
139 Trivium @ The Unholy Alliance 3 , HMH , 07-11-2008
140 The Bullfight @ LVR Sleep well party , Ekko , 23-11-2008
141 Big Business @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
142 Bohren & Der Club of Gore @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 06-12-2008
143 Black Heart Procession @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 07-12-2008
144 Enon @ Rotown , 10-01-2008
145 Keji Haino & Jamie Cameron @ IFR , Oude Luxor , 29-01-2008
146 Cluster @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
147 Bobby & Blumm @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
148 Schlammpeitziger @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
149 Lou Rhodes @ Rotown , 07-03-2008
150 Low @ Motel Mozaique , Lantaren/Venster , 11-04-2008
151 Efterklang @ Motel Mozaique , Lantaren/Venster , 12-04-2008
152 Atlas Sound @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
153 Black Box Revelation @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
154 Gutter Twins @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
155 MGMT @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
156 Sigur Ros @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
157 Sun Ra Arkestra @ ZXZW , Muzetuin , 14-09-2008
158 Castanets @ ZXZW , Synagoge , 14-09-2008
159 The Lords of Altamont @ ZXZW , 013 , 14-09-2008
160 Meat Puppets @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
161 J.G. Thirwell's Manorexia @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 06-12-2008
162 Pomassi & Nikita Tsymbal @ Sonic Acts , Paradiso , 22-02-2008
163 Oddur @ Rotown , 07-03-2008
164 A Fine Frenzy @ Motel Mozaique , Schouwburg , 11-04-2008
165 M83 @ Motel Mozaique , Off Corso , 12-04-2008
166 Witchcraft @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
167 Skitliv @ Roadburn , 013 , 20-04-2008
168 Ola Podrida @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
169 The Paper Chase @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
170 Silver Jews @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 18-05-2008
171 Oxbow @ Worm , 10-07-2008
172 Toumast @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
173 Pivot @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
174 Arquettes @ ZXZW , Cul de Sac , 14-09-2008
175 Peesseye @ ZXZW , Paradox , 14-09-2008
176 Women @ Crossing Border , De Illusie , 21-11-2008
177 Ben Folds @ Crossing Border , NTG , 21-11-2008
178 Mad Love @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 05-12-2008
179 Baby Woodrose @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
180 Witch @ Roadburn , 013 , 18-04-2008
181 Mono @ All Tomorrow's Parties , Butlins , 16-05-2008
182 Jeremy's @ Metropolis , Zuiderpark , 06-07-2008
183 Gino Vanelli @ North Sea Jazz , Ahoy , 12-07-2008
184 Dresden Dolls @ Lowlands , Walibi , 17-08-2008
185 Boris @ Roadburn , 013 , 19-04-2008
186 Volbeat @ Lowlands , Walibi , 16-08-2008
187 Kevin Hewick @ Groene Engel , 08-10-2008
Zoek je favoriete band/optreden en roep/beargumenteer dat ie te laag staat. Over de uitslag mag worden gecorrespondeerd.
― Mic, Monday, 29 December 2008 03:30 (fifteen years ago) link
Albums:
1. Birchville Cat Motel - Gunpowder Temple of Heaven (Pica Disk)
2. Kazuki Tomokawa - Blue Water, Red Water (PSF)
3. Sun Kil Moon - April (Caldo Verde)
4. Faruq Z. Bey & Dennis González with Northwoods Improvisers - Hymn for Tomasz Stańko (Qbico)
5. Scott Tuma - Not for Nobody (Digitalis)
6. Micah P. Hinson - Micah P. Hinson and the Red Empire Orchestra (Full Time Hobby)
7. Richard Skelton - Marking Time (Preservation)
8. Fire on Fire - The Orchard (Young God)
9. Kawaguchi Masami's New Rock Syndicate - Cat vs. Frog (Palindrone)
10. Fred Eaglesmith - Tinderbox (Sonic Rendezvous)
11. Philip Jeck - Sand (Touch)
12. Micah Blue Smaldone - The Red River (Immune)
13. Koen Holtkamp - Field Rituals (Type)
14. Lambchop - OH (Ohio) (City Slang)
15. Grouper - Dragging a Dead Deer Up a Hill (Type)
16. Toumani Diabaté - The Mandé Variations (Nonesuch)
17. Fennesz - Black Sea (Touch)
18. Scorch Trio - Brolt (Rune Grammofon)
19. Autistic Daughters - Uneasy Flowers (Kranky)
20. Brendan Murray - Commonwealth (23Five Incorporated)
21. Josephine Foster - This Coming Gladness (Bo' Weavil)
22. Stephan Mathieu - Radioland (Die Schachtel)
23. Death Vessel - Nothing is Precious Enough for Us (Sub Pop)
24. Trygve Seim & Frode Haltli - Yeraz (ECM)
25. Earth - The Bees Made Honey in the Lion's Skull (Southern Lord)
Hier nog wat argumentatie voor de top 10.
Sluit mij tevens VOLLEDIG aan met wat Gerard zegt over de "nieuwe" Arthur Russell. Wat een fantastisch mooie plaat weer van dit genie! In mijn jaarlijstjes zet ik doorgaans geen platen met (postuum) archiefmateriaal maar deze had zeker een plekje in de top 5 gekregen. Net als "Green Rocky Road" van Karen Dalton overigens, ook al zo'n prachtige compilatie van bijna verloren gegane opnamen.
Concerten:
1. Meg Baird & Sharron Kraus (23-5, Paradiso, Amsterdam)
2. Kim Doo Soo (13-11, SJU, Utrecht)
3. Joshua Redman Trio (30-10, Bimhuis, Amsterdam)
4. Vic Chesnutt & A Silver Mt Zion (13-2, Paradiso, Amsterdam)
5. Sun Kil Moon (8-9, Trix, Antwerpen)
6. Natural Snow Buildings (28-9, Desmet, Amsterdam)
7. Hild Sofie Tafjord (25-10, Bimhuis, Amsterdam)
8. Peter Brötzmann, Toshinori Kondo, Paal Nilssen-Love & Massimo Pupillo (6-9, Bimhuis, Amsterdam)
9. Cosa Brava (Fred Frith, Zeena Parkins, Carla Kihlstedt, Matthias Bossi) (13-4, Bimhuis, Amsterdam)
10. South San Gabriel (23-4, Vera, Groningen)
11. Rajasthan Folkmusic Ensemble (20-11, Bimhuis, Amsterdam)
12. Oren Ambarchi (6-7, Bimhuis, Amsterdam)
13. Peter Brötzmann, Marino Pliakas & Michael Wertmüller (31-5, Grand Theatre, Groningen)
14. Pharoah Sanders Quartet (12-10, Bimhuis, Amsterdam)
15. Toumani Diabaté (10-5, Oosterpoort, Groningen)
16. Scorch Trio (22-5, Bimhuis, Amsterdam)
17. Sam Baker (7-9, Paradiso, Amsterdam)
18. Willard Grant Conspiracy (23-5, Paradiso, Amsterdam)
19. Anouar Brahem (Jean-Louis Matinier, François Couturier) (15-5, Oosterpoort, Groningen)
20. Dave Holland Quintet (22-10, Bimhuis, Amsterdam)
21. David Thomas Broughton (29-3, Desmet, Amsterdam)
22. Phosphorescent (7-5, Vera, Groningen)
23. This Leo Sunrise (29-3, Desmet, Amsterdam)
24. Drive-By Truckers (13-8, Vera, Groningen)
25. Earth (5-3, Vera, Groningen)
― bubbachups, Sunday, 4 January 2009 09:46 (fifteen years ago) link
two weeks pass...